Fotorelacja: Kolonia Językowo-Przygodowa Wierchomla 2009

Fotorelacja dzień po dniu z kolonii językowo -przygodowej Wierchomla 2009. Zdjęcia zostały umieszczone przy opisie każdego dnia – wystarczy kliknąć.

19-07-2009

Powrót do domu

Dziś nasz ostatni dzień na obozie i rozstrzygnięcie konkursu czystości, emocje z nim związane były naprawdę duże. Po śniadaniu spakowaliśmy się i posprzątaliśmy swoje pokoje.

18-07-2009

Piesza wycieczka

Po śniadaniu wyruszamy na pieszą wycieczkę. Najpierw wyjeżdżamy wyciągiem, następnie szlakiem kierujemy się do schroniska. Podczas wycieczki dobry humor nam dopisuje, śpiewamy piosenki po angielsku.

17-07-2009

Dzień filmowy

Dzień tradycyjnie rozpoczynamy konkursem czystości, pokoje błyszczą a rozstrzygnięcie konkursu lada dzień. Na zajęciach językowych rozmawiamy po angielsku o naszych ulubionych filmach i aktorach.

16-07-2009

Wycieczka

Wstaliśmy dziś bardzo wcześnie ponieważ tuż po śniadaniu jedziemy na Słowację. Wycieczkę rozpoczynamy od zwiedzania zamku w Starej Lubowni.

15-07-2009

Zdrowie i fitness

Dzień rozpoczynamy od konkursu czystości, trzeba się bardzo pilnować bo konkurencja jest ostra, przecież każdy chce wygrać. Na zajęciach językowych zajmujemy się tematem zdrowia.

14-07-2009

Dzień podróżnika

Dziś tematem przewodnim dnia jest podróżowanie. Uczestniczymy w zajęciach językowych na których były gry i zabawy związane z tematem podróży.

13-07-2009

Zwierzęta i natura

Pogoda nam dopisuje, więc kolejny dzień zapowiada się niezwykle interesująco. Po śniadaniu w grupach uczestniczymy w zajęciach językowych podczas których utrwalamy słownictwo związane z naturą i zwierzętami.

12-07-2009

Dzień mody i urody

Dziś niedziela więc cześć z nas idzie z wychowawcą do Kościoła a pozostałe osoby uczestniczą w zajęciach sportowych. Zaraz po powrocie mamy zajęcia w grupach podczas których zgodnie z tematem dnia zajmujemy się projektowaniem ubrań.

11-07-2009

Dzień sportu

Dziś dzień sportu więc zaraz po śniadaniu przygotowujemy się do zajęć. Na zajęciach językowych omawiamy rożne dyscypliny sportowe a następnie rozpoczynamy zajęcia sportowe od toru przeszkód.

10-07-2009

Hobby

Dzień rozpoczynamy od konkursu czystości pokoi, każdy stara się jak może aby na koniec obozu wypaść jak najlepiej. Dziś tematem dnia jest hobby więc będzie to doskonała okazja do tego abyśmy mogli jeszcze bardziej się poznać i opowiedzieć o tym co najbardziej lubimy robić.

09-07-2009

Dzień muzyki

Po śniadaniu i konkursie czystości mamy zajęcia językowe, które dzisiaj związane są z muzyką. Podczas zajęć rozmawiamy o naszych ulubionych zespołach i przygotowujemy się do karaoke – poznajemy teksty wybranych piosenek po angielsku.