Lato 2011: Obóz Językowo – Przygodowy nad Jeziorem Żywieckim

Już po raz kolejny przygotowaliśmy nową ofertę obozu językowo-przygodowego dla dzieci i młodzieży.
Poprzednia kolonia odbyła się w ośrodku wypoczynkowym „Neptun” nad Jeziorem Żywieckim. Z uwagi na mnóstwo atrakcji jakie tam na nas czekały oraz troskę o zadowolenie dzieci, postanowiliśmy w 2011 roku zawitać ponownie w to samo miejsce.
Tak jak w latach poprzednich, przygotowaliśmy program kolonii tak, aby uśmiech nie schodził z twarzy naszych podopiecznych a nauka była jednocześnie zabawą.

Co było w programie obozu językowego?

 • pływanie po jeziorze na rowerkach wodnych i kajakach
 • autokarowa wycieczka do Wisły, połączona ze zwiedzaniem skoczni, rynku, muzeum oraz wizytą w Parku Wodnym Tropikana
 • korzystanie z basenu otwartego i brodzika pod opieką ratownika wodnego
 • zajęcia sportowe, zawody, gry zręcznościowe
 • wycieczka do Żywca połączona ze zwiedzaniem miasteczka
 • nauka strzelania z łuku oraz zawody strzeleckie przeprowadzone przez instruktora
 • dyskoteki, ogniska, pokaz mody oraz wiele innych atrakcji

Zobacz fotorelację »

5 komentarzy

 1. Gabi pisze:

  Moja przyjaciółka była na tym obozie i nie może się o nim wygadać podobno super. W tym roku razem jedziemy do Mikoszewa przekonam się czy miała racje.

 2. uczestnik pisze:

  Ten obóz był naprawdę super. Fajnie się bawiłam i na następny obóz do mikoszewa też pojadę mam nadzieje że napewno będie tak fajnie i zabawnie jak rok temu. Naprawdę wszystkie dzieci będą zachwycone !!!!!! 🙂

 3. Zadowolona mama pisze:

  Moja córka była właśnie na tym obozie z perfectem w 2011. Bardzo miło wspomina ten czas. Opieka na obozie była fantastyczna, opiekunowie stawali na głowie żeby dzieciaki świetnie się bawiły, a organizatorzy zadbali o wszelkie kwestie bezpieczeństwa. Program był wypełniony grami, zabawami językowymi i konkursami więc dzieciaki się nie nudziły. Już od stycznia słyszę, że znów chce jechać z nimi. Gorąco polecam 🙂

 4. marek pisze:

  Dzięki bardzo za fotki.Cieszę się że mogę zobaczyć moją Madzie uśmiechniętą i szczęśliwą z pobytu tylko tak dalejSuper dziękuję organizatorom.
  Duże brawa.

 5. Basia pisze:

  Codzienna fotorelacja z obozu to bardzo dobry pomysł. Jako mama, jestem bardzo zainteresowana, co ciekawego robią moje dzieci w czasie wyjazdu. Dobrze jest zobaczyć ich na zdjęciach, zadowolonych i uśmiechniętych.
  Wielki plus dla organizatorów.