Obóz rekreacyjny w Chorwacji

Zagraniczny obóz językowy Jeśli jesteś w wieku 11-16 lat i chcesz w wakacje 2013 wyjechać na zagraniczny obóz nad morzem – to słoneczne wybrzeże Adriatyku, przejrzyste, lazurowe morze i gorące plaże w chorwackiej Crikvenicy czekają właśnie na Ciebie!

Co robimy na obozie rekreacyjnym?

Wakacje są od tego, żeby się dobrze bawić i odpocząć do trudów roku szkolnego – dlatego na obozie rekreacyjnym stawiamy na relaks i aktywny wypoczynek. Oczywiście jest też czas na leniuchowanie, ale przede wszystkim:

 • Obóz rekreacyjnygry i zabawy zespołowe – żeby lepiej się poznać, nawiązać przyjaźnie, poznać nowych ludzi i sprawdzić się z nimi podczas rywalizacji – w bardzo dziwnych i głośnych konkurencjach
 • plażowanie i kąpiele w morzu – Adriatyk jest zbyt ciepły, żeby z tego nie skorzystać, a plaże zbyt słoneczne, żeby nie przywieźć do Polski opalenizny, której wszyscy pozazdroszczą!
 • zajęcia fitness dla każdego, komu ruch jest potrzebny bardziej, niż woda i powietrze,
 • konkursy i turnieje – których trudno szukać w szkole, na podwórku albo w Sieci – bo wymyślają je nasi wychowawcy tylko na potrzeby tego obozu
 • dyskoteki na tyle częste, żeby się nie znudziły i na tyle rzadkie, żeby każdy czekał na nie z niecierpliwością!

Chorwacja: gdzie jedziemy na obóz?

Obozy zagraniczne ChorwacjaNasz obóz zagraniczny będzie ulokowany w miejscowości Crikvenica, która znajduje się nieopodal Rijeki, w zatoce Kwarner. Wyspa Krk, która oddziela zatokę od pełnego morza sprawia, że woda tutaj jest bardzo ciepła. Warto zabrać ze sobą maskę do nurkowania, bo choć dno widać w Adriatyku jak na dłoni, to nurkując można wyłowić piękne muszle lub brązowozłote pancerze krabów.

Plaże pokryte są drobnym żwirkiem i dużymi kamieniami – jest więc miejsce i na rozłożenie ręcznika, i na to aby opalać się na kamieniach mocząc nogi w wodzie. Ukształtowanie terenu sprawia, że nie ma tutaj zimnych podmuchów wiatru od pełnego morza, dzięki czemu wypoczynek i plażowanie w Crikvenicy to prawdziwa przyjemność!

Całą trasę do Crikvenicy (to ok. 850 km licząc od polskiej granicy) przejedziemy w nocy, klimayzowanym autokarem dzięki czemu podróż nie będzie męcząca. Uczestnikom zapewniamy bezpłatny dojazd z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdrój, Kielc, Katowic.

Gdzie będziemy mieszkać?

Chorwacja OmorikaUczestnicy będą mieszkać w 3-4 osobowych pokojach z łazienkami, w jednym z piętrowych pawilonów kompleksu Omorika, które są częścią hotelu „Dramalj”. Obiekt usytuowany jest w odległości ok 2 km od centrum Crikvenicy. Na terenie kompleksu znajdują się także boiska sportowe i park, a w pobliżu także kort tenisowy i boisko do siatkówki.

Plaża znajduje się w odległości ok 150 m, a tuż przy niej jest centrum rozrywki (bilard, flipery, trampoliny, cymbergaj, gry video), liczne kafejki i restauracje, sklepy z przekąskami i lodami oraz wodny Park Adrenaliny.

Kiedy jedziemy na obóz? Ile on trwa?

Kolonia językowaNasz obóz rekreacyjny trwa łącznie 10 dni: od od 10.07.2013 do 19.07.2013 roku. Lipiec nad Adriatykiem daje gwarancję braku opadów, najcieplejszego morza oraz najwięcej dni słonecznych.

Program ramowy obozu

1 dzień – Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry.
2 dzień – Przyjazd do ośrodka w godzinach porannych, zakwaterowanie w godzinach popołudniowych, obiadokolacja.
3-8 dzień – Wypoczynek wg programu.
9 dzień – Wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd w godzinach popołudniowych.
10 dzień – Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cena 1698 zł obejmuje:Crikvenica

 • 10 dni (7 noclegów)
 • program rekreacyjny realizowany pod opieką wykwalifikowanej kadry (wychowawcy, instruktorzy, kierownik, pilot)
 • pełne wyżywienie w ośrodku (3 posiłki dziennie)
 • transport klimatyzowanym autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdroju, Kielc, Katowic (bez dodatkowej dopłaty transportowej)
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • opiekę medyczną

Płatności:

Płatność jest podzielona na dwie części:

 • pierwsza wpłata 570 zł do 3 dni od dokonania rezerwacji,
 • pozostała kwota do 30 dni przed terminem wyjazdu.

Informacja: Przy zakwaterowaniu ośrodek pobiera kaucję w wysokości 20 euro od każdego uczestnika, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile uczestnik nie wyrządził szkód. W przypadku szkody przekraczającej wartość kaucji, uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.