Obóz językowy w Chorwacji

CrikvenicaJeśli chcesz spędzić tegoroczne wakacje 2013 na zagranicznym obozie językowym nad morzem – zobacz naszą propozycję. W najcieplejszym miesiącu organizujemy w Chorwacji, nad samym Adriatykiem 10-dniowy obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-16 lat. Uczestnikom zapewniamy bezpłatny dojazd autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdrój, Kielc, Katowic. Zobacz, co przygotowaliśmy!

Jaki będzie program językowy na obozie?

Obóz językowy w ChorwacjiZajęcia na naszym zagranicznym obozie umożliwią Ci zdobycie nowych umiejętności językowych oraz pozwoli poszerzyć wiedzę. W praktyce oznacza to, że:

 • kładziemy nacisk na dialog i komunikację oraz poszerzenie słownictwa w taki sposób, że każdego dnia poruszamy inną tematykę. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozmawiać z obcokrajowcami, czytać angielską prasę i strony internetowe oraz korespondować po angielsku,
 • projekty językowe oraz konkursy, które realizujemy podczas zajęć (głównie w terenie i na świeżym powietrzu) pozwolą Ci sprawdzić swój angielski w praktyce,
 • Obóz zagraniczny na Chorwacjizajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych poziomem językowym (przed rozpoczęciem programu każdy kwalifikowany jest do odpowiedniej grupy na podstawie testu sprawdzającego poziom językowy) dzięki czemu masz pewność, że uczysz się tego, co Ci się przyda, a nie powtarzasz rzeczy, które już znasz i umiesz,
 • wszystkie turnieje, zabawy i gry komunikacyjne na obozie realizowane są przez doświadczonych lektorów (magistrów filologii angielskiej) dzięki czemu uczysz się w najlepszy sposób – poprzez zabawę i rozrywkę,
 • łatwo będzie Ci wrócić później do omawianych zagadnień ponieważ otrzymujesz wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne, a na zakończenie także dyplom ukończenia programu językowego.

Co robimy na obozie poza nauką języka angielskiego?

Obozy zagraniczne ChorwacjaZadbaliśmy o to, aby obóz językowy w Chorwacji był także miejscem dobrej zabawy, dlatego zapewniamy:

 • codzienne plażowanie i kąpiele w Adriatyku
 • zajęcia fitness dla chętnych
 • gry integracyjne i turnieje
 • dyskoteki i konkursy

Gdzie jedziemy na obóz?

OLYMPUS DIGITAL CAMERANasz zagraniczny obóz językowy będzie się odbywał w chorwackiej Crikvenicy, urokliwym miasteczu położonym nad samym Adriatykiem, nieopodal dużego miasta Rijeka. Dzięki sąsiedztwu wyspy Krk plaże są tutaj chronione przed podmuchami wiatru z pełnego morza, a woda w zatoce Kwarneru jest bardzo ciepła. Doskonała widoczność i przejrzysta woda sprawia, że warto tutaj zabrać maskę do nurkowania, bo z łatwością można znaleźć piękne muszle lub skorupy krabów.

Crikvenica jest oddalona od granicy Polski o około 850 kilometrów, a trasę tą będziemy pokonywać nocą, aby podróż nie była męcząca. Uczestnikom zapewniamy dojazd autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdrój, Kielc, Katowic (bez dodatkowych dopłat).

Gdzie będziemy mieszkać?

Chorwacja OmorikaNasz obóz będzie ulokowany w jednym z pawilonów kompleksu „Omorika” należącego do hotelu Dramalj. Uczestnicy obozu będą mieszkać w 3-4 osobowych pokojach z łazienkami. Budynki kompleksu otacza park oraz boiska, a odległość do morza to zaledwie 150 metrów, a centrum Crikvenicy oddalone jest zaledwie o 2 km. Tuż przy ośrodku znajdują się korty tenisowe oraz boisko do siatkówki, a nad samym morzem – centrum rozrywki, gdzie można zagrać w billard, dart i flipery. Znajduje się tu także wodny Adrenalin Park.

Kiedy jedziemy na obóz?

Zagraniczny obóz językowy w Chorwacji będzie odbywał się w lipcu 2013: od 10.07.2013 do 19.07.2013 roku i będzie trwał łącznie 10 dni.

Program ramowy obozu

Zagraniczny obóz językowy1 dzień – Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry.
2 dzień – Przyjazd do ośrodka w godzinach porannych, zakwaterowanie w godzinach popołudniowych, obiadokolacja.
3-8 dzień – Wypoczynek wg programu.
9 dzień – Wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd w godzinach popołudniowych.
10 dzień – Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cena 1698 zł zawiera:

 • Dyskoteka10 dni (7 noclegów)
 • program językowy i rekreacyjny pod opieką wykwalifikowanej kadry (wychowawcy, lektorzy, instruktorzy, kierownik, pilot)
 • pełne wyżywienie w ośrodku (3 posiłki dziennie)
 • transport klimatyzowanym autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdroju, Kielc, Katowic (bez dodatkowej dopłaty transportowej)
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • opiekę medyczną

Płatności:

Płatność jest podzielona na dwie części:

 • pierwsza wpłata 570 zł do 3 dni od dokonania rezerwacji,
 • pozostała kwota do 30 dni przed terminem wyjazdu.

Informacja: Przy zakwaterowaniu ośrodek pobiera kaucję w wysokości 20 euro od każdego uczestnika, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile uczestnik nie wyrządził szkód. W przypadku szkody przekraczającej wartość kaucji, uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.