Obóz dla nastolatek w górach Beskidu Sądeckiego

Jeśli Państwa córka jest w wieku 12-15 lat – z pewnością zainteresuje ją nasz obóz dla nastolatek w górach, na którym spędzi czas z rówieśniczkami poznając tajniki wizażu, stylizacji i zdrowego odżywiania, a swoją kreatywność uwolni podczas zajęć z projektowania biżuterii oraz zajęć choreograficzno-tanecznych. Zapraszamy na 11 dni przygody!

Jaki jest program obozu dla nastolatek?

Moda i uroda to nie wszystko, czym będziemy się zajmować na obozie. Będzie także dużo ruchu, relaksu oraz warsztaty artystyczne – wszystko po to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym:

Warsztaty projektowania biżuterii

Zajęcia te uczą własnoręcznego tworzenia ozdób i dodatków, co inspiruje do stworzenia swojego niepowtarzalnego image‚u. W programie warsztaty projektowania i tworzenia biżuterii z koralików plastikowych i drewnianych, a także suszonych kwiatów, szkła i produktów spożywczych. Możesz zrobić unikatowe bransoletki, naszyjniki,, kolczyki, ozdoby do włosów i broszki, które będą świetną pamiątką z obozu.

Fitness i zajęcia taneczne

W czasie zajęć skupimy się na ekspresji ruchowej, spróbujemy ją poszerzyć różnymi ćwiczeniami prowadzącymi do zwiększenia płynności ruchu – co zaowocuje łatwością poruszania się w każdym tańcu. A żeby utrzymać ciało w dobrej kondycji każdego dnia, codziennie proponujemy poranny fitness.

Wizaż

Wizaż jest dzisiaj powszechną metodą eksponowania swojej urody na codzień. Uczestniczki zdobędą praktycze umiejętności w zakresie wykonania wizażu: harmonii kolorów, barw podstawowych i ich typologii i kompozycji. Nauczymy nie tylko podkreślania atrybutów ale także skrzętnego ukrywania mankamentów urody. Pokażemy także jak dbać o cerę, włosy i paznokcie. W tej części odbędą się także warsztaty z fryzjerstwa, na których pokażemy, jak należy dobierać fryzury oraz kolorów włosów do twarzy i typu urody.

Stylizacja

Ubranie może pokazać zalety figury, a także ukryć jej mankamenty. Podczas warsztatów stylizacji Uczestniczki zapoznają się z typami sylwetek oraz odpasowaniu ubioru do każdej z nich. Dzięki tej wiedzy codzienny dylemat „w co się ubrać?” przestanie być problemem. Pokażemy również jak się ubierać w zależności od wrażenia jakie chcesz wywrzeć i jak niejako manipulować efektem wywoływanym przez strój aby wykorzystać go do własnych celów.

Zdrowie i dobre relacje z bliskimi

Jesteś tym co jesz – dlatego właściwe odżywianie to klucz do dobrego samopoczucia. Na zajęciach Uczestniczki poznają wszystkie tajniki zdrowego połączenia produktów i nauczą się, jak dbać o własny organizm za pomocą odpowiedniej diety i właściwego komponowania posiłków. Od tego zależy nie tylko Twoje zdrowie, ale i stan skóry, włosów, paznokci – żaden krem, czy zabieg kosmetyczny nie da długotrwałego rezultatu bez zmiany nawyków żywieniowych.

Uczestniczki będą również poznawać metody skutecznego radzenia sobie ze stresem, zasady skutecznej komunikacji oraz sposoby rozwiązywania konfliktów, których przecież nie da się uniknąć w codziennym życiu. Będziemy także rozmawiać o zasadach savoir-vivre i asertywności.

Co jeszcze będzie na obozie dla nastolatek?

Na Uczestniczki obozu czekają jeszcze inne atrakcje:

 • wycieczka autokarowa do Krynicy Zdrój
 • korzystanie z basenu
 • gry i zabawy sportowe
 • piesze wycieczki po okolicy
 • dyskoteki, ogniska, karaoke i wiele innych atrakcji

Gdzie będziemy mieszkać?

Łomnica Zdrój jest malowniczą miejscowością położoną w Beskidzie Sądeckim, nieopodal Piwnicznej. Dzięki licznym, ogólnodostępnym źródłom mineralnym, doskonałemu mikroklimatowi jest świetnym miejscem do wypoczynku, a lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazą do pieszych górskich wędrówek, zwiedzania okolicy oraz wypadów na Słowację.

Uczestniczki będą mieszkać w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami, w świeżo oddanym po generalnym remoncie kameralnym Górskim Hotelu Łomnica, który leży tuż nad potokiem Łomniczanka. W hotelu znajduje się restauracja, w któej podawane będą posiłki, świetlica i pokój zabaw, a na ogrodzonym i monitorowanym terenie jest także wiata grillowa, plac zabaw oraz boiska sportowe.

Kiedy jedziemy na obóz?

Obóz będzie odbywać się w sierpniu, w dniach od 18.08 do 28.08.2013 i będzie trwać łącznie 11 dni. Ramowy program obozu wygląda następująco:

1 dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja
2-10 dzień – wypoczynek wg programu
11 dzień – śniadanie + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Cena 1298 zł zawiera:

 • 11 dni (10 noclegów)
 • program rekreacyjny pod opieką wykwalifikowanej kadry (wychowawcy, instruktorzy, kierownik)
 • pełne wyżywienie w ośrodku (3 posiłki dziennie + podwieczorek) z dokładkami dla chętnych
 • transport klimatyzowanym autokarem z Nowego Sącza, Tarnowa, Buska Zdrój, Kielc, Radomia, Warszawy, Katowic, Krakowa, Bochni, Brzeska, Rzeszowa, Dębicy (bez dodatkowej dopłaty transportowej)
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę medyczną