Intensywny obóz językowy dla młodzieży w górach – Lato 2013

Intensywny obóz językowy to propozycja dla młodzieży gimnazjalnej w wieku 13-16 lat, która chce w krótkim czasie znacznie podnieść swoje umiejętności z języka angielskiego. 11 dni w sierpniu, w górach Beskidu Sądeckiego, gdzie poza programem rekreacyjnym zrealizujemy 50 godzin intensywnej nauki języka angielskiego poprzez projekty językowe, konkursy i turnieje.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatny dojazd autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdrój, Kielc, Radomia, Warszawy, Katowic, Rzeszowa i Dębicy (bez dodatkowej dopłaty).

Jak wygląda program językowy na naszym obozie?

Zajęcia na naszym intensywnym obozie językowym obejmują 50 godzin nauki języka co umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności językowych oraz pozwoli poszerzyć wiedzę. W praktyce oznacza to, że:

 • kładziemy nacisk na dialog i komunikację oraz poszerzenie słownictwa w taki sposób, że każdego dnia poruszamy inną tematykę. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozmawiać z obcokrajowcami, czytać angielską prasę i strony internetowe oraz korespondować po angielsku,
 • projekty językowe oraz konkursy, które realizujemy podczas zajęć (głównie w terenie i na świeżym powietrzu) pozwolą Ci sprawdzić swój angielski w praktyce,
 • zajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych poziomem językowym (przed rozpoczęciem programu każdy kwalifikowany jest do odpowiedniej grupy na podstawie testu sprawdzającego poziom językowy) dzięki czemu masz pewność, że uczysz się tego, co Ci się przyda, a nie powtarzasz rzeczy, które już znasz i umiesz,
 • wszystkie turnieje, zabawy i gry komunikacyjne na obozie realizowane są przez doświadczonych lektorów (magistrów filologii angielskiej) dzięki czemu uczysz się w najlepszy sposób – poprzez zabawę i rozrywkę,
 • łatwo będzie Ci wrócić później do omawianych zagadnień ponieważ otrzymujesz wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne, a na zakończenie także dyplom ukończenia programu językowego.

Co robimy na obozie poza nauką języka angielskiego?

Zadbaliśmy o to, aby intensywny obóz językowy był także miejscem dobrej zabawy, dlatego zapewniamy:

 • wycieczkę autokarową do Krynicy Zdrój
 • korzystanie z basenu
 • gry i zabawy sportowe
 • piesze wycieczki po okolicy
 • dyskoteki, ogniska, karaoke i wiele innych atrakcji

Gdzie będziemy mieszkać?

Łomnica Zdrój jest malowniczą miejscowością położoną w Beskidzie Sądeckim, nieopodal Piwnicznej. Dzięki licznym, ogólnodostępnym źródłom mineralnym, doskonałemu mikroklimatowi jest świetnym miejscem do wypoczynku, a lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazą do pieszych górskich wędrówek, zwiedzania okolicy oraz wypadów na Słowację.

Uczestnicy będą mieszkać w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami, w świeżo oddanym po generalnym remoncie kameralnym Górskim Hotelu Łomnica, który leży tuż nad potokiem Łomniczanka. W hotelu znajduje się restauracja, w któej podawane będą posiłki, świetlica i pokój rekreacyjny, a na ogrodzonym i monitorowanym terenie jest także wiata grillowa, plac zabaw oraz boiska sportowe.

Kiedy jedziemy na obóz?

Intensywny obóz językowy dla młodzieży w Łomnicy Zdroju będzie odbywał się w sierpniu 2013: od 08.08.2013 do 18.08.2013 roku i będzie trwał łącznie 11 dni.

Program ramowy obozu

1 dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja
2-10 dzień – realizacja programu językowego i rekreacyjnego
11 dzień – śniadanie + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Cena 1498 zł zawiera:

 • 11 dni (10 noclegów)
 • intensywny program językowy i rekreacyjny pod opieką wykwalifikowanej kadry (wychowawcy, lektorzy, instruktorzy, kierownik)
 • pełne wyżywienie w ośrodku (3 posiłki dziennie + podwieczorek) z dokładkami dla chętnych
 • transport klimatyzowanym autokarem z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Buska Zdroju, Kielc, Radomia, Warszawy, Katowic, Rzeszowa i Dębicy (bez dodatkowej dopłaty transportowej)
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę medyczną
Zarezerwuj miejsce!
Skontaktuj się z nami!