Fotorelacja: Warsztaty Językowe – Dźwirzyno 2011

Dzień sportu

18-08-2011

Dzisiaj znów zaczynamy dzień od gimnastyki porannej na świeżym powietrzu, a zaraz po śniadaniu idziemy na plażę. Najpierw mamy zajęcia językowe, są one bardzo ciekawe, gdyż tematem zajęć są różne sporty, a następnie zajęcia sportowe na plaży. Po obiedzie i ciszy poobiedniej następuje konkurs czystości, wszyscy bardzo się starają wypaść jak najkorzystniej.

Po południu głównym wydarzeniem dnia jest olimpiada sportowa – rozgrywamy mistrzostwa w siatkówkę i koszykówkę, a także w skoku w dal i przeciąganiu liny. Każdy może sobie wybrać sport, jaki najlepiej mu odpowiada. Po kolacji spacerujemy po okolicy a następnie wracamy do ośrodka, gdzie mamy Olimpiadę sportów dziwnych. Jest przy tym mnóstwo śmiechu, bo konkurencje są przedziwne np. skoki w worku, ale trzeba wykazać się przy nich dużym sprytem i zręcznością.

Po Olimpiadzie sportów dziwnych mamy Olimpiadę językową, sprawdzającą słówka i zwroty, których nauczyliśmy się od początku obozu, pracujemy w grupach i jest przy tym dużo zabawy. Dzień był bardzo intensywny i wieczorem po takiej porcji ruchu i wysiłku szybko zasypiamy.

0 komentarzy »

Brak Komentarzy