Fotorelacja: Warsztaty Językowe – Dźwirzyno 2011

Dzień pod znakiem muzyki

16-08-2011

Dzień rozpoczynamy od gimnastyki porannej – kilka ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu skutecznie budzi nas i zwiększa nasze pokłady energii. Nasi wychowawcy ćwiczą razem z nami. Pogoda jest piękna, więc po śniadaniu idziemy na plaże, gdzie mamy zajęcia językowe i sportowe aż do obiadu.

Nauka na świeżym powietrzu jest całkiem przyjemna i zabawna, gramy w różne gry językowe i uczymy się angielskich piosenek. Po obiedzie mamy konkurs czystości pokoi, każdy pokój stara się wypaść jak najlepiej, by pod koniec obozu zdobyć pierwsze miejsce i nagrodę. Potem idziemy na plażę, gdzie najpierw mamy szkolenie dotyczące kąpieli w morzu prowadzone przez bardzo przystojnego pana ratownika z naszego ośrodka, a potem kąpiemy się w morzu.

Po kąpieli ci z nas, których nie zmęczyły szaleństwa w wodzie grają jeszcze w siatkówkę na plaży, a bardziej zmęczeni opalają się. Po kolacji mamy konkurs karaoke po angielsku z nagrodami, my śpiewamy a wychowawcy akompaniują nam na instrumentach, a potem aż do ciszy nocnej dyskotekę.

0 komentarzy »

Brak Komentarzy