Fotorelacja: Warsztaty Językowe – Dźwirzyno 2011

Obóz się zaczyna

15-08-2011

Na miejsce docieramy około godziny 9:00, a zaraz potem idziemy na śniadanie – to dobrze, bo po podróży jesteśmy bardzo głodni. Po śniadaniu wychowawcy pozwalają nam się dobrać w trójki lub czwórki i dostajemy swoje pokoje. Jako, że dziś wypada święto kościelne (WNMP) idziemy do kościoła na mszę, a po mszy wracamy do ośrodka, gdzie kończymy rozpakowywać bagaże i trochę odpoczywamy.

Po obiedzie mamy krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa i zasad obowiązujących na obozie oraz sami tworzymy regulamin obozu w języku angielskim. Następnie wychowawcy sprawdzają nasz poziom językowy i przydzielają do odpowiedniej grupy językowej.

Pierwsze zajęcia z angielskiego są ciekawe i śmieszne – poznajemy lepiej swoich kolegów poprzez różne gry i zabawy językowe np. zabawa z włóczką. Następnie mamy zajęcia sportowe w drużynach na wesoło, lecz mimo, że zabawne wymagają one od nas trochę ruchu, zręczności oraz pracy zespołowej. Po kolacji idziemy na plażę i krótką wycieczkę pieszą po okolicy aby lepiej poznać miejscowość. Dzień był intensywny i pełen wrażeń 🙂

0 komentarzy »

Brak Komentarzy